A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Utrzymanie już mamy. W następnym meczu 7 młodzieżowców w pierwszym składzie.
Bravo chłopaki
Pozdrawiam wszystkich prawdziwych kibiców co dziś po 100 i dwie stawiali na gryf
bytów 40 pkt Olimpia 44 no to w sobotę wiadomo 4:0 5;0 dla bytowa bo w składzie będzie 15 letni bramkarz i napastnik 14 letni za zgodą rodziców zagra
z ostatnim zespołem u siebie do 80 minuty było 1:1,juniorzy błogosławieni przez księdza pokazali klasę xD
no to do bytovi musi już pojechać u 13-14 Olimpia zeby jaj nie było 11 młodych może bez zmian na ławce aby jaj nie było ze OE wygra i będzie już miała 1 pkt do awansu bezpośrednio bo gruby szału dostanie
Olimpio tak dalej! Wielki szacun za dzis ! Gumi do dymisji!podac kartke do napisania ?
Chlopaki nie dajcie sie !! Wszystkie bramki dla A. Noconia ! ZKS to My !
Wszyscy dzisiaj do spowiedź do księdza bo zgrzeszyli
kaczmarczyk zwolniony paweł guminiak trenerem jutro zostanie i wystawi OE 15 latków i pojedzie w 11 osób bez ławki rezerwowych do bytowia aby jaj nie było :)
działo się coś pod stadionem ktoś był?czy nikogo nie obchodzą losy OE?