77
17.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Utrzymanie już mamy. W następnym meczu 7 młodzieżowców w pierwszym składzie.
Maczawada (2020.06.17)

info

26  
  3
Bravo chłopaki
Pijak_z_prostej (2020.06.17)

info

10  
  1
Pozdrawiam wszystkich prawdziwych kibiców co dziś po 100 i dwie stawiali na gryf
(2020.06.17)
bytów 40 pkt Olimpia 44 no to w sobotę wiadomo 4:0 5;0 dla bytowa bo w składzie będzie 15 letni bramkarz i napastnik 14 letni za zgodą rodziców zagra
(2020.06.17)

info

22  
  1
z ostatnim zespołem u siebie do 80 minuty było 1:1,juniorzy błogosławieni przez księdza pokazali klasę xD
(2020.06.17)

info

16  
  1
no to do bytovi musi już pojechać u 13-14 Olimpia zeby jaj nie było 11 młodych może bez zmian na ławce aby jaj nie było ze OE wygra i będzie już miała 1 pkt do awansu bezpośrednio bo gruby szału dostanie
(2020.06.17)

info

24  
  0
Olimpio tak dalej! Wielki szacun za dzis ! Gumi do dymisji!podac kartke do napisania ? Chlopaki nie dajcie sie !! Wszystkie bramki dla A. Noconia ! ZKS to My !
Zkssss (2020.06.17)

info

28  
  2
Wszyscy dzisiaj do spowiedź do księdza bo zgrzeszyli
(2020.06.17)

info

11  
  2
kaczmarczyk zwolniony paweł guminiak trenerem jutro zostanie i wystawi OE 15 latków i pojedzie w 11 osób bez ławki rezerwowych do bytowia aby jaj nie było :)
(2020.06.17)

info

12  
  1
działo się coś pod stadionem ktoś był?czy nikogo nie obchodzą losy OE?
(2020.06.17)