Wybrany wątek opinii
"nie boję się gdy ciemno jest pleban za rękę prowadzi mnie"
Do moderacji
Odpowiedz
12
14
no i? O co ci chodzi? O nic, tak sobie piszesz byleby zaistnieć. Czubek jesteś i tyle
Do moderacji
Odpowiedz
9
4
zje. .b
Do moderacji
Odpowiedz
4
1