Wybrany wątek opinii

"nie boję się gdy ciemno jest pleban za rękę prowadzi mnie"
(2020.06.17)
no i? O co ci chodzi? O nic, tak sobie piszesz byleby zaistnieć. Czubek jesteś i tyle
(2020.06.17)
zje. .b
(2020.06.17)
Powrót do komentarzy