UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Dżejms Bąt - Wrażenie to jedno, rzeczywistość drugie. Było iść na trepa. Dawno byłbyś na emeryturze mundurowej w wieku 55 lat.
@Dżejms Bąt - Wrażenie to jedno, rzeczywistość drugie. Było iść na trepa. Dawno byłbyś na emeryturze mundurowej w wieku 55 lat.