UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
o to ze teraz jest tu polska ale podtrzymuej sie niemieckosc, wole zeby na studzience byl napis Wójcik niz jakis martwy niemiec
o to ze teraz jest tu polska ale podtrzymuej sie niemieckosc, wole zeby na studzience byl napis Wójcik niz jakis martwy niemiec