UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To historia, a historii nie da rady zmienić. Elbląg, mimo 300 lat bycia w Rzeczypospolitej, był miastem niemieckojęzycznym, później, od 1772- prusko- brandenburskim i niemieckim do 1945,więc o co chodzi?


Anuluj