UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tylko teraz gamo_niom napiszcie, że Mostowa nie jest już dwukierunkowa, bo jeżdżą na potęgę- skończy się jakąś tragedią.
Tylko teraz gamo_niom napiszcie, że Mostowa nie jest już dwukierunkowa, bo jeżdżą na potęgę- skończy się jakąś tragedią.