UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tylko teraz gamo_niom napiszcie, że Mostowa nie jest już dwukierunkowa, bo jeżdżą na potęgę- skończy się jakąś tragedią.


Anuluj