UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A ja bym prosił Panią Beatę Sucharską, żeby nie wypowiadała się za wszystkich mieszkańców. Ma Pani taki ogromny z tym problem? Proszę zebrać podpisy tych. .. WSZYSTKICH mieszkańców i wypowiadać się wtedy za nich. Ja osobiście pracuje na terenie całego miasta, przemieszczam się po nim całymi dniami i błagam. .. samoloty słyszałem może z kilka razy przez cały okres mojego życia w tym mieście a mieszkam w nim 24lata. Dodatkowo hałas ten zupełnie nie był uciążliwy czy też na tyle głośny, że nie dałoby się normalnie funkcjonować. Nawet nazwanie tego „hałasem” to już duża przesada. A mieszkańcy dzielnicy przy lotnisku. .. to ta sama bajka co z mieszkańcami starówki. Kupujesz mieszkanie czy domek czy się budujesz? Sprawdź najpierw gdzie to robisz. .lotnisko nie spadło z nie a 3lata temu! Nie życzę sobie aby ktoś wypowiadał się za mnie! Więc proszę przestać to robić. .

KochamElblag

Anuluj