UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
popieram kazde slowo pani listu. ten warkot w calym miescie jest masakryczny. dlaczego nie lataja w tygodniu kiedy pracujemy a tylko w weekendy. tez jestem mieszkancem tego miasta tez place podatki i tez mam prawo do wypoczynku po tygodniu pracy. a pisanie takich agresywnych wpisow swiadczy tylko o poziomie intelektualnym ludzi to piszacych. czy pomysleliscie ze ten warkot jest szkodliwy dla waszego zdrowia. dlaczego mozna zabronic strzelania w sylwestra bo pieski sie stresuja ale mozna caly weekend warczec nad glowami mieszkancow i zarabiac kase. czy ja jestem mniej wazny od mojego psa? niech wreszcie ktos z tym zrobi
POPIERAJACY