A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A mnie denerwują kobiety jak chodzą i tak tupią i tak strasznie tupią tymi swoimi obcasami no ja cały czas się denerwuję
Proponuję słuchawki z kojąca muzyką np Vangelis, i meliska na noc
@KibolOE - Niech się wynoszą Ci, którzy dręczą innych. Stary rupieć lata nad głowami, halasuje, stwarza realne zagrożenie bezpieczeństwa. Popieram Panią skarżący się na działalność egoistów i biedabiznesmenów.
A walące co chwila, aż świdrujące w uszach dzwony kościelne, nie przeszkadzają?
@KibolOE - Ponoć z Olsztyna ich pogonili, a my wszystko bierzemy. Tam jednak mądrzejsi ludzie, u nas klapki na oczach!
powinniscie sie zebrac, jesli tak bardzo chcecie zeby lotnisko bylo w innym miejscu, wystarczy ze odkupicie teren a lotnisko pewnie bez problemu przeniosło by sie ciut dalej, tak by nikomu nie przeszkadzac. .. ale kto tyle kasy wyłoży na hangary, cale zaplecze, nie wspominajac ze teren pod pas startowy musi byc specjalnie przygotowany :- )
Ja od 2 lat mieszkam w okolicach debowej. Moze 2 samoloty przeleca na tydzien a podchodza do ladowania nad moim domem. Chyba pani ma jakis osobisty zatarg z kims z lotniska ze takie wymysla
Brawo!!! Nareszcie ktos sie odwazyl. Wielu mieszkancow skarzy sie na ten samolot. Wczesniej tego nie bylo.
@NiePrawyAleSprawiedliwy- - Niebo jest własnością wspólną i posiadanie wyeksplatowanego latającego rupiecia, nie upoważnia do doręczenia elblążan. Mieszkam daleko od lotniska i ta latająca trumna też mnie bardzo niepokoi A hałas bardzo męczy. Wypowiedzi dotyczące wyrzucania z miasta są homofobiczne i agresywne. To nie tylko chamstwo ale przestępstwo.
No i te jerzyki latają za oknem i piszczą tak mnie denerwując przy okazji.