UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Lotnisko nie jest tam od roku; ) Wiedziała Pani gdzie się wprowadza więc proszę teraz nie narzekać.
KtośTamJest
Lotnisko nie jest tam od roku; ) Wiedziała Pani gdzie się wprowadza więc proszę teraz nie narzekać.
KtośTamJest