UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dobrze, że wreszcie ktoś odważył się napisać o tej warkoczącej w Elblągu maszynie. Brawo za odwagę. Nikt nie zabrania palaczowi pali, lubiącemu alkohol pić dopóki nie zmusza nas do picia czy palenia. Natomiast lubiący warkot i jazgot samolotu zmuszają innych, żeby to polubili.