UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A ja mam działkę na Zatorzu i ciągle ten hałas z obwodnicy no ciągle. Uciążliwy, ciężarówki, osobówki, motory. Dowiedziałam się z pewnych źródeł, że to ludzie jadą wypoczywać. A mi przeszkadza. Wyłączą ją z ruchu bo ja nie mogę odpoczywać.

Grażyna i Janusz