UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dobrze, że wreszcie ktoś odważył się napisać o tej warkoczącej w Elblągu maszynie. Brawo za odwagę. Nikt nie zabrania palaczowi pali, lubiącemu alkohol pić dopóki nie zmusza nas do picia czy palenia. Natomiast lubiący warkot i jazgot samolotu zmuszają innych, żeby to polubili.