UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A ja mam działkę na Zatorzu i ciągle ten hałas z obwodnicy no ciągle. Uciążliwy, ciężarówki, osobówki, motory. Dowiedziałam się z pewnych źródeł, że to ludzie jadą wypoczywać. A mi przeszkadza. Wyłączą ją z ruchu bo ja nie mogę odpoczywać.

Grażyna i Janusz

Anuluj