269
15.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Pani ma rację. Każdy ma prawo do odpoczynku. A że ktoś postanowił sobie zarabiać na jakimś kukuruźniku, który więcej hałasu robi niż lata to dlaczego inni mają cierpieć. W weekendy upodobał sobie Bielany- działki i domki jednorodzinne. Lata w kółko, jakby specjalnie- nie da się spokojnie wypocząć na powietrzu - kukuruźnik lata nisko.
(2020.06.16)

info

7  
  0
Białe samoloty. .. czyli pewnie szybowce. .one faktycznie lataja cicho. Wiadomo czemu; )Ze 2-3 lata temu koło mojej pracy lataly migi z Malborka, to dopiero był hałas. Ale co z tego. Miały prawo. Mi osobiście bardziej od tych samolotów przeszkadza dzwięk warczących motocykli które słychac praktycznie non stop i ztuningowanych samochodów z popisaczami w środku.
takatam (2020.06.17)
@takatam - To nie był szybowiec
(2020.06.17)
haha samolot robi brrrrr
(2020.06.20)

info

0  
  1
Uderz w stół. .kto zadał sobie trud by tu wejść. Ano głównie obrońcy lotniska. .. Niestety racja jest po stronie mieszkanki. Lotnisko nie powinno być uciaZliwe a jest. Władze powinny coś z tym zrobić.
Aaanna (2020.07.09)
@Joshua - Jestes chyba niespełna umysłu. Tak głupiego komentarza dawno nie widziałam
Annammm (2020.07.09)
Sam podpisałem ta petycje. podpisow jeat mega. Każdy da po 5 czy 10 zl i mamy prawnika, zrobmy pozew zbiorowy żądając od miasta odszkodowania i od właściciela tego samolotu
grzesiek82@tlen.pl (2020.07.19)

info

1  
  0
Szanowni wpisywacze! Fakt iż jest hałas. Czy mamy dostęp do wyniku pomiarów natężenie hałasu czy tylko papiery iż jest ok? Hałas jest słyszalny i ryk silnika turbośmigłowego jest dojmujacy, szczególnie przy wznoszeniu. Coś jakby teraz było troche lepiej, bo samolot nabiera wysokości na krańcaach strefy. Czy można go ograniczyć jeszcze ? No i druga sprawa czas trwania ryku silnika. .. .Co na to amatorzy awiacji?
pytaczek (2020.07.22)

info

3  
  0
Zasada jest prosta. Patrz Dziennik Ustaw DU 1997/nr. 98 poz. 602 Dział III Rodz. 1 Art. 66.. .. . Istota zapisu: nie narażać na straty srodowiska i ludzi. Spychologia, niechęć do wykonywania pracy za którą pobiera się pieniądze i zwykła arogancja do ludzi, prawa i sprawiedliwości.
klmn (2020.07.31)

info

3  
  0