UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Szanowni wpisywacze! Fakt iż jest hałas. Czy mamy dostęp do wyniku pomiarów natężenie hałasu czy tylko papiery iż jest ok? Hałas jest słyszalny i ryk silnika turbośmigłowego jest dojmujacy, szczególnie przy wznoszeniu. Coś jakby teraz było troche lepiej, bo samolot nabiera wysokości na krańcaach strefy. Czy można go ograniczyć jeszcze ? No i druga sprawa czas trwania ryku silnika. .. .Co na to amatorzy awiacji?
pytaczek