UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Uderz w stół. .kto zadał sobie trud by tu wejść. Ano głównie obrońcy lotniska. .. Niestety racja jest po stronie mieszkanki. Lotnisko nie powinno być uciaZliwe a jest. Władze powinny coś z tym zrobić.

Aaanna

Anuluj