UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Uderz w stół. .kto zadał sobie trud by tu wejść. Ano głównie obrońcy lotniska. .. Niestety racja jest po stronie mieszkanki. Lotnisko nie powinno być uciaZliwe a jest. Władze powinny coś z tym zrobić.
Aaanna
Uderz w stół. .kto zadał sobie trud by tu wejść. Ano głównie obrońcy lotniska. .. Niestety racja jest po stronie mieszkanki. Lotnisko nie powinno być uciaZliwe a jest. Władze powinny coś z tym zrobić.
Aaanna