UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Sam podpisałem ta petycje. podpisow jeat mega. Każdy da po 5 czy 10 zl i mamy prawnika, zrobmy pozew zbiorowy żądając od miasta odszkodowania i od właściciela tego samolotu

grzesiek82@tlen.pl

Anuluj