UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Sam podpisałem ta petycje. podpisow jeat mega. Każdy da po 5 czy 10 zl i mamy prawnika, zrobmy pozew zbiorowy żądając od miasta odszkodowania i od właściciela tego samolotu
grzesiek82@tlen.pl
Sam podpisałem ta petycje. podpisow jeat mega. Każdy da po 5 czy 10 zl i mamy prawnika, zrobmy pozew zbiorowy żądając od miasta odszkodowania i od właściciela tego samolotu
grzesiek82@tlen.pl