UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pani ma rację. Każdy ma prawo do odpoczynku. A że ktoś postanowił sobie zarabiać na jakimś kukuruźniku, który więcej hałasu robi niż lata to dlaczego inni mają cierpieć. W weekendy upodobał sobie Bielany- działki i domki jednorodzinne. Lata w kółko, jakby specjalnie- nie da się spokojnie wypocząć na powietrzu - kukuruźnik lata nisko.