UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pani ma rację. Każdy ma prawo do odpoczynku. A że ktoś postanowił sobie zarabiać na jakimś kukuruźniku, który więcej hałasu robi niż lata to dlaczego inni mają cierpieć. W weekendy upodobał sobie Bielany- działki i domki jednorodzinne. Lata w kółko, jakby specjalnie- nie da się spokojnie wypocząć na powietrzu - kukuruźnik lata nisko.