269
15.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
.. .Witia. .. likwiduj nie ma co. .. tym razem nawet radny osik będzie za
(2020.06.15)

info

2  
  0
@NiePrawyAleSprawiedliwy- - Jak nie mieszkasz to milcz!!! I daj prowadzić dialog ludziom, którzy mają pojęcie o czym mówią!
(2020.06.15)
ten niby prezydent dawno powinein wyleciec za przekroczone normy hałasu w w przestrzeni powietrznej. w zadnym innym miescie nawet zwiazanym z przemyslem samolotowym nie ma tyle hałasu. jak lotnisko to za miastem a tereny pod zabudowe mieszkaniową. aeroklub bije kase kosztem naszych uszu.
stop hałasowi w weekend (2020.06.15)

info

8  
  3
cisza będzie w grobie:)
brunonz (2020.06.15)

info

6  
  4
Bardzo dziękuję za wsparcie. Pozdrawiam
(2020.06.15)
na działkach ogrodniczych na bielanach nie idzie wysiedzięć jak ta padlina ryczy na całe miasto
lotnisko za miasto! (2020.06.15)

info

11  
  3
Na wsi wyją krowy, a koguty mają rano chęć na sex:)))
(2020.06.15)
@Se/g - hałas! pacjenta!
(2020.06.15)
Mieszkam w bloku przy ruchliwej ulicy. Panie Prezydencie, nie moze byc tak ze od 6 rano do 22 jezdza auta. Mam dosc warkotu i halasu. Zamknac ulice bo mi relaks nie wychodzi :)
Jjj (2020.06.15)

info

2  
  11
Mnie to dzwony z kosciolow przeszkadzaja. .. ciagle tylko dzwonia dzwonia i dzwonia. A w weekendy to juz na maksa
Hehehe (2020.06.15)

info

4  
  5