A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
.. .Witia. .. likwiduj nie ma co. .. tym razem nawet radny osik będzie za
@NiePrawyAleSprawiedliwy- - Jak nie mieszkasz to milcz!!! I daj prowadzić dialog ludziom, którzy mają pojęcie o czym mówią!
ten niby prezydent dawno powinein wyleciec za przekroczone normy hałasu w w przestrzeni powietrznej. w zadnym innym miescie nawet zwiazanym z przemyslem samolotowym nie ma tyle hałasu. jak lotnisko to za miastem a tereny pod zabudowe mieszkaniową. aeroklub bije kase kosztem naszych uszu.
cisza będzie w grobie:)
Bardzo dziękuję za wsparcie. Pozdrawiam
na działkach ogrodniczych na bielanach nie idzie wysiedzięć jak ta padlina ryczy na całe miasto
Na wsi wyją krowy, a koguty mają rano chęć na sex:)))
@Se/g - hałas! pacjenta!
Mieszkam w bloku przy ruchliwej ulicy. Panie Prezydencie, nie moze byc tak ze od 6 rano do 22 jezdza auta. Mam dosc warkotu i halasu. Zamknac ulice bo mi relaks nie wychodzi :)
Mnie to dzwony z kosciolow przeszkadzaja. .. ciagle tylko dzwonia dzwonia i dzwonia. A w weekendy to juz na maksa