A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Pilot - Polecam stare pole jak loty maja
Dziwię się, ze chce sie Wam wypisywać takie głupie dyrdymały. Takich osób którym ten hałas przeszkadza jest więcej. To jest rzeczywiście problem, który trzeba wyeliminować.
Lotnisko było zawsze, samoloty nigdy nie były ciszej, bo taki ich urok. Poważnie? Samoloty są głośne? Przeszkadzają? To do lasu, lepiankę proszę sobie wykopać i siedzieć. Nikt na osiedlu lotniska nie budował, odwrotnie to osiedle tam postawiono.
Sam się wprowadź. Co za bezczelne chamstwo
Złom na złom
@popieram - A dla mnie jest żenujące, Ile lat to lotnisko tam jest, a ci co tam mieszkają i im przeszkadza to co nie wiedzą, że na lotnisku są samoloty? Samoloty mają silniki, takie rzeczy to wiedzą nawet 5 latki. Jak ktoś się zdecydował mieszkać koło lotniska to musi zaakceptować hałas.
A niby po co? Mnie nic nie dolega, ale jest taka choroba- Mizofonia.
Aeroklub jest już od 1912r (Wikipedia), więc najstarsza mieszkanka Elbląga jest młodsza niż aeroklub. Kupili tanio działki, a teraz szok, samoloty za płotem. No szkoda nikt ich nie informował
Problem nie dotyczy śmigła tylko przestarzała konstrukcja wyeksplatowanego rupiecie zwanego z uprzejmości samolotem jest uciążliwa dla mieszkańców. Gdyby latały eleganckie, nowoczesne maszyny, wyciszony, ,posiadające niezbędne systemy bezpieczeństwa i eksploatacji, byłyby niewątpliwie atrakcją miejską a ten hurgoczący złom powinien być bezzwłocznie uziemiony.
Wyprowadzi się taka na wieś to kogut jej będzie przeszkadzał że pieję.