UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mieszkam w bloku przy ruchliwej ulicy. Panie Prezydencie, nie moze byc tak ze od 6 rano do 22 jezdza auta. Mam dosc warkotu i halasu. Zamknac ulice bo mi relaks nie wychodzi :)

Jjj

Anuluj