UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mieszkam w bloku przy ruchliwej ulicy. Panie Prezydencie, nie moze byc tak ze od 6 rano do 22 jezdza auta. Mam dosc warkotu i halasu. Zamknac ulice bo mi relaks nie wychodzi :)
Jjj
Mieszkam w bloku przy ruchliwej ulicy. Panie Prezydencie, nie moze byc tak ze od 6 rano do 22 jezdza auta. Mam dosc warkotu i halasu. Zamknac ulice bo mi relaks nie wychodzi :)
Jjj