UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ten niby prezydent dawno powinein wyleciec za przekroczone normy hałasu w w przestrzeni powietrznej. w zadnym innym miescie nawet zwiazanym z przemyslem samolotowym nie ma tyle hałasu. jak lotnisko to za miastem a tereny pod zabudowe mieszkaniową. aeroklub bije kase kosztem naszych uszu.

stop hałasowi w weekend

Anuluj