A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
naprawdę!
Ale suchar
@Była mieszkanka - Tak w poprzek pasa startowego będą startować i podchodzić do lądowania.
To prawda nic przyjemnego to nie jest
Idę sobie dzisiaj na Nowe Pole na spacerek z dzieckiem i tak się wystraszyłem, że hej, mówię Matko Bosko co to się staneło się ojej piorun pier. .. .. ł a co tu staneło się, przecież wczoraj tu Lotniska nie było tylko same działki i tak się wystraszyłem, że hej
T0 nie samoloty tylko złom
A mnie ten warkot uspokaja.
@Cpr - A ja zapraszam na osiedle leżące przy samym lotnisku. Spedzcie cały weekend przy firmie attyka. Napewno wam się spodoba taki odpoczynek :)
Rozwiązaniem mogą być samoloty elektryczne. Silniki elektryczne są dużo cichsze niż spalinowe.
Baba ma racje. Prywaciarz lata jakimś starym głośnym złomem, żeby zaoszczędzić dinary, a mieszkańcy mało go obchodzą. Albo niech dostosuje swój sprzęt albo czas się pożegnać.