269
15.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
naprawdę!
(2020.06.15)
Ale suchar
(2020.06.15)

info

3  
  2
@Była mieszkanka - Tak w poprzek pasa startowego będą startować i podchodzić do lądowania.
(2020.06.15)
To prawda nic przyjemnego to nie jest
Mieszkanka Ega (2020.06.15)

info

8  
  2
Idę sobie dzisiaj na Nowe Pole na spacerek z dzieckiem i tak się wystraszyłem, że hej, mówię Matko Bosko co to się staneło się ojej piorun pier. .. .. ł a co tu staneło się, przecież wczoraj tu Lotniska nie było tylko same działki i tak się wystraszyłem, że hej
działkowiec - bombowiec (2020.06.15)

info

4  
  4
T0 nie samoloty tylko złom
Owo (2020.06.15)
A mnie ten warkot uspokaja.
(2020.06.15)

info

4  
  6
@Cpr - A ja zapraszam na osiedle leżące przy samym lotnisku. Spedzcie cały weekend przy firmie attyka. Napewno wam się spodoba taki odpoczynek :)
(2020.06.15)
Rozwiązaniem mogą być samoloty elektryczne. Silniki elektryczne są dużo cichsze niż spalinowe.
Znamrozwiazanie (2020.06.15)

info

0  
  0
Baba ma racje. Prywaciarz lata jakimś starym głośnym złomem, żeby zaoszczędzić dinary, a mieszkańcy mało go obchodzą. Albo niech dostosuje swój sprzęt albo czas się pożegnać.
Referendum2020 (2020.06.15)

info

12  
  5