UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

ten niby prezydent dawno powinein wyleciec za przekroczone normy hałasu w w przestrzeni powietrznej. w zadnym innym miescie nawet zwiazanym z przemyslem samolotowym nie ma tyle hałasu. jak lotnisko to za miastem a tereny pod zabudowe mieszkaniową. aeroklub bije kase kosztem naszych uszu.

stop hałasowi w weekend