UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Aeroklub jest już od 1912r (Wikipedia), więc najstarsza mieszkanka Elbląga jest młodsza niż aeroklub. Kupili tanio działki, a teraz szok, samoloty za płotem. No szkoda nikt ich nie informował

Struś

Anuluj