UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Lotnisko było zawsze, samoloty nigdy nie były ciszej, bo taki ich urok. Poważnie? Samoloty są głośne? Przeszkadzają? To do lasu, lepiankę proszę sobie wykopać i siedzieć. Nikt na osiedlu lotniska nie budował, odwrotnie to osiedle tam postawiono.