UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Lotnisko było zawsze, samoloty nigdy nie były ciszej, bo taki ich urok. Poważnie? Samoloty są głośne? Przeszkadzają? To do lasu, lepiankę proszę sobie wykopać i siedzieć. Nikt na osiedlu lotniska nie budował, odwrotnie to osiedle tam postawiono.