UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To normalny szok z tymi warczącymi samolocikami !!!!! Naprawdę mamy tego dość !!!!! Od rana do wieczora cały czas ten przeraźliwy i dokuczliwy warkot !!!!! Nie można normalnie wypoczywać na zewnątrz, bo non stop warkot. Chciałbym zaznaczyć, że nie mieszkam w Elblągu tylko na jego obrzeżu. Proszę mi wierzyć, że ten hałas jest nie do wytrzymania !!!!! W weekendy chciałby człowiek na powietrzu się zrelaksować, ale nie idzie !!!!! Do tego dochodzą "szlifierki "na S7.. …. Boż, gdzie my żyjemy???? Ciągły jazgot jak nie samolotów to motocykli !!!!

hałas to choroba