UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Może powinni sprzęt latający już wymienić to nie będzie tak hałasował. Nie wszystkie samoloty tak hałasują, zdarzają się też ciche. W Gronowie chyba ciszej może trochę tor zmienili ale w zeszłym roku to był dramat, przy wspinaniu na wyższy pułap mieliśmy wrażenie ze ten samolot się rozpadnie. :)

jaaaa25896321