269
15.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Gosc628494 - Jak nikt nie zamieszkuje? Dzisiaj nie ma terenów niezamieszkałych w Polsce poza wysokimi górami i rezerwatami, większość kraju to działki prywatne i najpierw by ktoś musiał sprzedać je pod budowę lotniska, poza tym te lotnisko istnieje w tym miejscu od ponad 100 lat.
(2020.06.15)
Mieszkam na Dębowej więcej niż pół wieku i mi tam nie przeszkadzają samoloty, mogłyby z Krolewa co jakiś czas nadleciec Migi i tak z turbodoladowniem dac jakiś pokaz
Sąsiad lotniska (2020.06.15)
Z jednej strony hałas samolotów, z drugiej strzelnica, po sąsiedzku jeszcze fabryka drzwi można nieraz mieć dość hałasów, nie zrozumie kto tego nie doświadczy. Całkowicie rozumiem tą Panią.
jakii (2020.06.15)

info

14  
  5
@Sąsiad lotniska - Najlepiej jakby ten mig coś ci na głowę spuścił, baranku
(2020.06.15)
@Zen - Powinieneś odwiedzić lekarza i to jak najszybciej !
(2020.06.15)
Pisze jeden, że lotnisko jest od bardzo dawna. .i co z tego?? Mieszkam też od bardzo dawna tu, gdzie mieszkam, ale takich zakłóceń samolotów nigdy wcześniej nie zaznałem, więc coś w tym jest :)))))
(2020.06.15)

info

18  
  5
Ma kobita szczescie że nie mieszka koło lotniska Malbork. Tam wojsko dopiero by latało. Dziwny ten naród, w maseczkach do tramwaju, autobusu i sklepu nie wejdzie a samoloty przeszkadzaja. A wyprowadż się z Elbląga.
(2020.06.15)
a może zrobić jak ten z PO mówił NA DŻWIACH NIECH LATAJĄ.
(2020.06.15)

info

7  
  2
Szanowna Pani, skoro wszysttko przeszkadza, to przenosimy się na głęboką wieś.
elblazanin zadajacy pytania (2020.06.15)
Dzięki są ludzie tacy jak ty !!!!! Ludzie osiedlając się koło lotniska wojskowego wiedzą dokładnie, że spokój będzie im obcym słowem ! Nie porównuj tego do tego klepiska w Elblągu. Poza tym wcześniej nigdy nie było jak jest teraz.
(2020.06.15)