UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@AL - Właśnie o to nam chodzi. Mieszkamy w Elblągu od zawsze i nigdy wcześniej lotnisko nie było dla nas problemem. Dopiero teraz od 3 lat ten samolot jest dokuczliwy.


Anuluj