UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@AL - Właśnie o to nam chodzi. Mieszkamy w Elblągu od zawsze i nigdy wcześniej lotnisko nie było dla nas problemem. Dopiero teraz od 3 lat ten samolot jest dokuczliwy.
@AL - Właśnie o to nam chodzi. Mieszkamy w Elblągu od zawsze i nigdy wcześniej lotnisko nie było dla nas problemem. Dopiero teraz od 3 lat ten samolot jest dokuczliwy.