Wybrany wątek opinii

głosuję na Trzaskowskiego, czas na normalny świat, to jest chore, że dwóch kochających się brodaczy w tym jeden w sukni ślubnej z welonem nie może wziąsc ślubu, myszą iśc do notariusza, to skandal i upodlenie czas z tym skończyć,
Dlategos (2020.06.14)
@Dlategos - Brawo.
(2020.06.15)
Powrót do komentarzy