Wybrany wątek opinii
głosuję na Trzaskowskiego, czas na normalny świat, to jest chore, że dwóch kochających się brodaczy w tym jeden w sukni ślubnej z welonem nie może wziąsc ślubu, myszą iśc do notariusza, to skandal i upodlenie czas z tym skończyć,
Do moderacji
Odpowiedz
9
8
@Dlategos - Brawo.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1