UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
PO to ludzie łapczywi na stolki ale PIS to ludzie mali, niedowartosciowani, skrzywdzeni i dlatego tacy zajadli, nienawistni, podli i obludni, zniszczyli kraj podziałami i rozdawnictwem pieniędzmi i robià z nas 3 świąt swoją chorą ideologią a do tego bronią zepsuty i zboczony kler, nigdy juz oni