UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

PO to ludzie łapczywi na stolki ale PIS to ludzie mali, niedowartosciowani, skrzywdzeni i dlatego tacy zajadli, nienawistni, podli i obludni, zniszczyli kraj podziałami i rozdawnictwem pieniędzmi i robià z nas 3 świąt swoją chorą ideologią a do tego bronią zepsuty i zboczony kler, nigdy juz oni