UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
PO to ludzie łapczywi na stolki ale PIS to ludzie mali, niedowartosciowani, skrzywdzeni i dlatego tacy zajadli, nienawistni, podli i obludni, zniszczyli kraj podziałami i rozdawnictwem pieniędzmi i robià z nas 3 świąt swoją chorą ideologią a do tego bronią zepsuty i zboczony kler, nigdy juz oni