UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

głosuję na Trzaskowskiego, czas na normalny świat, to jest chore, że dwóch kochających się brodaczy w tym jeden w sukni ślubnej z welonem nie może wziąsc ślubu, myszą iśc do notariusza, to skandal i upodlenie czas z tym skończyć,

Dlategos

Anuluj