UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

głosuję na Trzaskowskiego, czas na normalny świat, to jest chore, że dwóch kochających się brodaczy w tym jeden w sukni ślubnej z welonem nie może wziąsc ślubu, myszą iśc do notariusza, to skandal i upodlenie czas z tym skończyć,

Dlategos