UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A prezesów z Elbląga w Gdańsku nie zauważasz?? Np. w Lotos (taka mało zauważalna, szczególnie po zmroku firma przy wlocie do Gdańska). Niech Elbląg "stworzy"prężnie działające duże firmy to i prezesi się znajdą "tutejsi".


Anuluj