UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A prezesów z Elbląga w Gdańsku nie zauważasz?? Np. w Lotos (taka mało zauważalna, szczególnie po zmroku firma przy wlocie do Gdańska). Niech Elbląg "stworzy"prężnie działające duże firmy to i prezesi się znajdą "tutejsi".