UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A prezesów z Elbląga w Gdańsku nie zauważasz?? Np. w Lotos (taka mało zauważalna, szczególnie po zmroku firma przy wlocie do Gdańska). Niech Elbląg "stworzy"prężnie działające duże firmy to i prezesi się znajdą "tutejsi".