UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja nie rozumiem czy Duda chce być w koalicji z tą nową partią LGBT z tego co media piszą to partia lewicowa a PiS to partia skrajnie prawicowa, bogaczy i właścicieli korporacyjnych
Ja nie rozumiem czy Duda chce być w koalicji z tą nową partią LGBT z tego co media piszą to partia lewicowa a PiS to partia skrajnie prawicowa, bogaczy i właścicieli korporacyjnych