UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak można być Elblazaninem i głosować na PO. Na początku lat 90 elblag był w czwórce najlepiej rozwijających się miast. Obecnie szkoda gadać. Jedyny ratunek i nadzieja to przekop Mierzei.
Lubicz anglia
Jak można być Elblazaninem i głosować na PO. Na początku lat 90 elblag był w czwórce najlepiej rozwijających się miast. Obecnie szkoda gadać. Jedyny ratunek i nadzieja to przekop Mierzei.
Lubicz anglia