UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak można być Elblazaninem i głosować na PO. Na początku lat 90 elblag był w czwórce najlepiej rozwijających się miast. Obecnie szkoda gadać. Jedyny ratunek i nadzieja to przekop Mierzei.

Lubicz anglia

Anuluj