UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Powinien być zakaz takiej jazdy rowerem. Z roweru i przeprowadzić a nie ona leci sobie bo jej wolno a wyobrazni zero. Wspołczucia dla kierowcy.

Kierownik

Anuluj