UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To może kierowcy będą wychodzić z aut na przejazdach kolejowych i będą przepychać swe auta?? A może po "tych złych nie dobrych"zakrętach kierowcy będą pchać swoje fury?? Nie po to jadę rowerem do pracy by co skrzyżowanie z niego schodzić, myślę że Ty jako kierowca też nie masz ochoty pchać auta, zamiast nim jechać.