UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wystarczy że rowerzyści zejdą z rowerów pomimo ścieżki na skrzyżowaniach. Tak jak było kiedyś i nie będzie wypadków z przejeżdżającymi ale myślenie niektórych bardzo boli. Zaraz od 1 lipca wprowadzą że pieszy będzie miał bezwzględne pierwszeństwo przed wejściem na przejście i ofiar będzie masa czyli masakra. Wyobraźcie sobie jesień, ciemno, deszcz i minimalną widoczność jak to w Elblągu. Grabarze już ostrzą łopaty do kopania dołów. ..


Anuluj