UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Powinno sie dbac o piekna i bogata historie elblaga. komuchy zdeptaly dziedzictwo. czas zbiorki na odbudowe zamku plus dotacja i ok.


Anuluj