Wybrany wątek opinii
Fajnie by było jak by się dało odbudować
Do moderacji
Odpowiedz
13
0
Trzaskowski nie pozwoli - to gigantomania !!!
Do moderacji
Odpowiedz
7
2
To mieszczanie elbląskich zburzyli zamek. Nie chcieli to w Elblągu
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
podtrzymując tradycje zburzmy ratusz staromiejski
Do moderacji
Odpowiedz
1
1