Wybrany wątek opinii

Fajnie by było jak by się dało odbudować
(2020.06.07)
Trzaskowski nie pozwoli - to gigantomania !!!
głosuj na lewaka (2020.06.07)
To mieszczanie elbląskich zburzyli zamek. Nie chcieli to w Elblągu
(2020.06.07)
podtrzymując tradycje zburzmy ratusz staromiejski
(2020.06.09)
Powrót do komentarzy