UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@dyzio - Za krotko rzadzili. Ktos mlodszy z pisu by odbudowal. Fundusze europejskie ruszyly na odbudowe zamknietych sieci kolejowych. co na to ratusz? Czy wie.


Anuluj