A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
stworzenie zagrozenia na drodze, niezachowanie ostroznosci, nadmierna predkosc, oboje winni
lecz się
Twój komentarz, to już wyższy poziom głupoty.
Są granice wolności wypowiedzi. Mam nadzieję, że zarówno rodzina dziewczynki, jak i kierowca toyoty pociągną Cię do odpowiedzialności za takie insynuacje.
Człowieku! Audi wbiło się w toyotę, która stała na światłach awaryjnych w terenie zabudowanym, tuż za przystankiem i przejściem dla pieszych!
No chyba nie.