87
30.05.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
na tym odcinku strazak powinien znajdowac sie na prawym pasie, (jedyne wytlumaczenie to ze chcial zawroci, zawracał? nie wiem czy jest tam taka mozliwosc, na zdjeciu jest zamknieta brama i znak stop, wiec ? )
(2020.06.01)

info

0  
  2
stworzenie zagrozenia na drodze, niezachowanie ostroznosci, nadmierna predkosc, oboje winni
(2020.06.01)
lecz się
(2020.06.01)
Twój komentarz, to już wyższy poziom głupoty.
(2020.06.01)
Są granice wolności wypowiedzi. Mam nadzieję, że zarówno rodzina dziewczynki, jak i kierowca toyoty pociągną Cię do odpowiedzialności za takie insynuacje.
byłem, widziałem (2020.06.01)
Człowieku! Audi wbiło się w toyotę, która stała na światłach awaryjnych w terenie zabudowanym, tuż za przystankiem i przejściem dla pieszych!
(2020.06.01)
No chyba nie.
(2020.06.06)