Wybrany wątek opinii

lecz się
(2020.06.01)
Twój komentarz, to już wyższy poziom głupoty.
(2020.06.01)
Są granice wolności wypowiedzi. Mam nadzieję, że zarówno rodzina dziewczynki, jak i kierowca toyoty pociągną Cię do odpowiedzialności za takie insynuacje.
byłem, widziałem (2020.06.01)
Powrót do komentarzy